Завантажити ще

До України прибули чотири системи HIMARS від США

До України прибули чотири системи HIMARS від США
Фото: twitter.com/oleksiireznikov

До України прибули ще чотири реактивні системи залпового вогню HIMARS. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков у Twitter.

- 4 додаткові HIMARS прибули до України. Я вдячний президентові США Джо Байдену, міністру оборони США Ллойду Остіну та громадянам Штатів за зміцнення української армії. Ми довели, що ми вмілі оператори цієї зброї. Звук залпу HIMARS став головним хітом цього літа на передовій! - написав він.

Крім того, 1 серпня Резніков також повідомив, що ще один член сімейства Long Hand – реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) MARS II - вже в Україні.

– До України прибув третій брат у родині Long Hand – РСЗВ MARS II з Німеччини. Спасибі Німеччині та особисто моїй колезі міністру оборони Крістіні Ламбрехт за ці системи. Наші артилеристи вітають німецьких партнерів! – написав він.

Раніше Резніков казав, що рівень довіри до Збройних сил України у міжнародних партнерів зростає з кожним днем. Тому вони й надалі надаватимуть військову допомогу. Зокрема, незабаром Україна отримає чергові HIMARS та спеціальні протирадарні ракети.