22 вересня
Завантажити ще

У Миколаєві під обстрілами загинули засновник "Нібулону" Олексій Вадатурський та його дружина

У Миколаєві під обстрілами загинули засновник
Фото: agronews.org

Внаслідок нічних обстрілів у Миколаєві загинули генеральний директор "Нібулону", Герой України Олексій Вадатурський та його дружина. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Кім у своєму Телеграм-каналі.

– Вночі внаслідок обстрілу міста трагічно загинули Герой України, генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Опанасович Вадатурський та його дружина Раїса Михайлівна Вадатурська. Олексій Панасович зробив багато для Миколаївщини, багато для України. Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розвиток регіону не оцінено, - написав Кім.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що загибель Вадатурського була не випадковістю, а продуманим та організованим навмисним убивством.

- Точне влучання ракети не просто в будинок, а в конкретне крило — спальню – не залишає сумнівів у наведенні та корегуванні удару. Ще раз: Вадатурського зробили конкретною ціллю, - написав Подоляк.

Олексій Вадатурський загинув у віці 74 років. Родом він із Одеської області, але більшу частину життя прожив у Миколаєві. 1971 року закінчив Одеський технологічний інститут ім. Ломоносова, після чого розпочав свою трудову діяльність на Трикратському комбінаті хлібопродуктів головним енергетиком, згодом працював головним інженером.

З 1991 року бізнесмен обіймав посаду генерального директора одного з найбільших в Україні сільськогосподарських підприємств "Нібулон". 2007 року бізнесмен отримав звання Героя України. У червні 2020 року Forbes Україна оцінив статки Вадатурського в 450 мільйонів доларів.

У загиблого подружжя залишився син Андрій Вадатурський (народний депутат України VIII скликання від партії "Блок Петра Порошенка") та троє онуків.

Редакція "КП в Україні" щиро висловлює свої співчуття рідним та близьким Олексія Опанасовича та Раїси Михайлівни...