Завантажити ще

Нові друзі - вавка Боб, дракончик Кокос і міні-монстри: книжкові новинки для дошкільнят

Нові друзі - вавка Боб, дракончик Кокос і міні-монстри: книжкові новинки для дошкільнят
Фото: Aline Dassel с сайта Pixabay

Вавка Боб

Вавка Боб

Вавка Боб

Меліна Шенборн

Ілюстратор Сандра Дюме

Моя книжкова полиця, 2021

Вік: від 3 до 5 років

Ціна: 189 грн

Знайомтесь – Боб, звичайнісінька вавка, з яким ніхто не хоче товаришувати. Але якось він побачив сумного хлопчика, що впав з велосипеда, і йому було боляче. Вавка Боб запропонував хлопчикові бути за друга – і сів йому на коліно. Далі в історії - як нові друзі проводили час разом, і Боб весь час зменшувався.

Прекрасна ідея заспокоїти дитину, яка частенько падає, набиваючи гулі, синці, розбиваючи лікті та коліна. З вавкою, виявляється, можна подружитись, і тоді буде не так боляче і навіть цікаво. Великі картинки, мало тексту – можна навіть давати дитині пробувати читати самій.

Дракончик Кокос іде до школи

Дракончик Кокос іде до школи

Дракончик Кокос іде до школи

Зіґнер Інґо

Чорні вівці, 2022

Вік: від 3 років

Ціна: 225 грн

Якщо ви слідкували за пригодами дракончика Кокосика (вийшла ціла серія «Дракончик Кокос і Чорний лицар», «Дракончик Кокос і великий чарівник», «Дракончик Кокос і безстрашний пірат») – то ви не могли не полюбити цього червоненького, опецькуватого, але доброго і відважного персонажа. Втім, не обов’язково читати з першої книги, можна здружитися з Кокосиком з будь-якої історії. Наприклад, про перший раз – у перший клас.

Кокос подорослішав, і сьогодні у його житті важливий день: він уперше йде до школи. Дракончик так хвилюється, що аж бурчить у животику, втім  це приємні хвилювання. Та дорогою він зустрічає Оскара, хижого дракончика, якому не можна було ходити до школи. А раптом цей хижак поїсть однокласників?

Кокосику стає шкода Оскара, і він придумує, як допомогти приятелю не лише потрапити до школи, але й довести, що хижі дракони можуть бути справжніми друзями.

Поговоримо про любов

Поговоримо про любов

Поговоримо про любов

Надін Муше, Валері Комб

Каламар, 2022

Ілюстратор Шарлотта Гасто

Вік: 3 - 6 років

Ціна: 250 грн

Ледь навчившись говорити, діти починають цікавитись своїм тілом та тим, що з ним пов’язано, і навіть сексуальністю. Так, «мамо, звідки я взявся» - це теж пов’язано з сексуальністю. І «а чого у тьоті такий великий животик?» - також. Часто батькам ніяково відповідати на подібні запитання, тож можна взяти на озброєння подібну книжку. Вивчити частини тіла, відверто (відповідно до віку, звісно) поговорити про стосунки – зрештою діти теж в дитсадку закохуються, навчити дбати про власну гігієну, пояснити, що треба поважати кордони інших та бути делікатним – тощо.
На допомогу прийдуть також яскраві малюнки та інтерактивні моменти.

Біллі та малі монстри. Монстри у темряві

Біллі та малі монстри. Монстри у темряві

Біллі та малі монстри. Монстри у темряві

Занна Девідсон

АРТБУКС, 2022

Ілюстрації Мелані Вільямсон

Вік: 4 - 6 років

Ціна: 250 грн

Хлопчик Біллі уявляє страшних монстрів, які чигають на нього у темряві. І тролі, і зомбі, і тіньові нишпорки і ще безліч потвор. Щоб не зіткнутись з ними, Біллі вирішує не спати всю ніч. Але ліжко було таке затишне, і хлопчик задрімав. Прокинувся він від якогось грюкоту і побачив, що хтось напав на його бутерброд із сиром – і довкола купа манесеньких фіолетових слідів. Явно монстри! І хто там ховається у шухляді для шкарпеток?!

Смішна та добра історія, яка допоможе маленьким читачам впоратись з їхніми дитячими страхами за допомогою найкращої зброї – сміху та яскравих кумедних ілюстрацій. До речі, в серпні очікується нова книга серії «Біллі та малі монстри. Монстри у школі».

Маленький принц

Маленький принц

Маленький принц

Антуан де Сент-Екзюпері, адаптація Луїзи Ґрейґ

Читаріум, 2022

Вік: від 3 років

Ціна: 199 грн (за передзамовленням)

Ви гадаєте, вашій дитині ще зарано читати щемливу історію від французського письменника про «Маленького принца»? Тоді просто покажіть йому картинки та прочитайте адаптовану версію роману-притчі про льотчика, який розбився на літаку у Сахарі і саме у пустелі зустрів маленького хлопчика, принца з іншої планети. Історія про дружбу та відданість, про відповідальність та космічні мандри, яка вчить дитину «бачити серцем».

Яскраві ілюстрації Сари Массіні наповнюють казку барвами та оживляють її.

Будь у формі, як дракон!

Будь у формі, як дракон!

Будь у формі, як дракон!

Штепанка Секанінова

#книголав, 2022

Ілюстратор Вероніка Захарова

Вік: 2 - 4 роки

Ціна: 350 грн

Раптом вам мало драконів, то ось ще один – дракон, який допоможе привчити до здорового способу життя. Ну, як допоможе… Скоріше, покаже, як його навчали правильної поведінки – мити руки, чистити зуби, зберігати свої речі у чистоті та порядку.

А все почалось з того, що одна маленька принцеса почула плач дракона. Виявилось, що у бідолахи болять зубки – чорні, зруйновані майже вщент. І як з такими зубами бути страшним? От і принцеса не злякалась. Взяла його до себе і з’ясувала, що зла відьма весь час підсовувала дракону солодощі. Тож для початку принцеса розповіла, які продукти шкідливі для зубів, а які корисні. Згодом дійшло і до правил чищення зубів. А там і до порядку у свої кімнаті недалеко.

Новини по темі: Книги література читання