Завантажити ще

ІТ-армія заблокувала понад 750 російських cайтів: дісталося навіть МЗС та Лаврову

ІТ-армія заблокувала понад 750 російських cайтів: дісталося навіть МЗС та Лаврову
Фото: t.me/mintsyfra

У період з 11 по 24 липня українська ІТ-армія вивела з ладу понад 750 російських онлайн-ресурсів, зокрема ресурс російського МЗС. Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації у Телеграмі.

Кібератак зазнали критично важливі онлайн-ресурси Міністерства закордонних справ Росії.

- Щоб захистити сайти, глава міністерства Сергій Лаврів змушений був відволіктися від чергового пускання пилу в очі і тимчасово приховати сайти МЗС, - зазначають у Мінцифри.

Крім цього, за даними відомства, було паралізовано роботу понад сотні онлайн-магазинів дронів і воєнторгів РФ. Тому росіяни не могли замовити необхідне спорядження для своїх вояків, які воюють проти України.

Зазначається також, що через кібератаки в Росії вийшли з ладу телекомунікаційні послуги від Beeline та їхні онлайн-ресурси – клієнти цього оператора не мали доступу до інтернету.

"IT-армія продовжує стримувати пропаганду в Росії і не зупиняє "профілактичні" роботи з російськими ЗМІ. За кожну російську ракету в українські міста і кожен російський постріл в українців ІТ-армія продовжує щодня блокувати "велику імперію" великими кіберударами". фізичному та цифровому полі", - наголосили в Мінцифри.