29 вересня
Завантажити ще

Григорій Козловський: ми обов'язково проведемо "матч перемоги" над окупантами

Григорій Козловський: ми обов'язково проведемо
Фото: Григорій Козловський передав обладнання госпіталю у Львов

Почесний президент ФК "Рух", бізнесмен Григорій Козловський вважає, що ми обов'язково проведемо "матч перемоги" над окупантами. Такий день вже не за горами. Про це Григорій Козловський заявив під час передачі військовому госпіталю Львова обладнання, йдеться на сайті "Руху".

"Матч перемоги над окупантами обов'язково буде, і не один. Це буде день любові до життя, до свободи, день України та українського народу. Такий день настане вже незабаром. Ми його дочекаємося", - заявив Григорій Козловський.

Як відомо, Козловський спільно з представниками благодійної організації "Руху у майбутнє" передав в один з військових госпіталів Львова, де проходять реабілітацію українські військові, наркозо-дихальний апарат та нейрохірургічний мікроскоп.

Вартість двох таких апаратів становить близько 4 млн гривень. Кошти вдалось зібрати завдяки внескам небайдужих людей.

"Це наш внесок у майбутню перемогу, так ми допомагаємо нашим військовим боротися з тою нечистю, яка напала на нашу землю", - заявив Григорій Козловський.

Співзасновник "Руху у майбутнє" Олег Шпур також додав, що, окрім допомоги військовим госпіталям, фонд ще займається допомогою дітям-біженцями. На його думку, тільки спільними зусиллями, ми зможемо перемогти.

Нагадаємо, раніше Григорій Козловський поділився своїми думками щодо старту нового сезону Української прем'єр-ліги, який має розпочатися 23 серпня. На його думку, це буде нелегкий сезон, але водночас і особливий.

Фото
Фото
20 Липня 202215:43