Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Землі загрожує "прямий удар" через спалах на Сонці, а людям - магнітні бурі

Землі загрожує

Вчені заявили, що 19 липня Земля може відчути "прямий удар" через спалах на Сонці, що може призвести до масштабного відключення сигналу GPS. Про це повідомляє " Interesting engineering ".

- П'ять днів тому гігантська сонячна пляма та волокна на поверхні Сонця змусили астрономів стурбуватися можливими спрямованими на Землю сонячними спалахами та корональними викидами маси, які можуть призвести до відключень зв'язку. Вчені встановили, що на Сонці стався потужний спалах, через який у багатьох частинах світу відбулися відключення радіозв'язку, - йдеться у повідомленні.

Вчена з Aerospace Corporation Таміта Сков заявила про те, що 19 липня Земля може зіткнутися з «прямим ударом». Як підтвердження вона надала моделювання, проведене NASA.

– NASA прогнозує зіткнення вранці 19 липня. У середніх широтах можуть бути сильні полярні сяйва. Можуть бути збої в роботі GPS та аматорського радіо, - повідомила вона у Твіттері.

Також Сков оприлюднила відео, що підтверджує, що викид на Сонце спрямований прямо в бік Землі і може призвести до магнітної бурі класу G2 і навіть G3 [слабкі та середні магнітні бурі – ред.].

Новини по темі: вчені Сонце магнітні бурі