28 вересня
Завантажити ще

#Історії із соцмереж. Тепер я частіше малюю дітей. І мої референси - ракети, які їх вбивають

#Історії із соцмереж. Тепер я частіше малюю дітей. І мої референси - ракети, які їх вбивають
Фото: facebook.com/tetiana.kopytova

"Історії із соцмереж" - рубрика, що виникла після прочитання постів українців, які переживають війну. У ній ми збираємо історії, які схвилювали нас. Напевно, вони не залишать байдужими вас. 

Тетяна Копитова, ілюстратор, 2D графік, художник:

Джерело

Раніше я була ілюстраторкою дитячих книжок і малювала природу, тварин і дітей. Я любила сонячні кольори і веселі сюжети. Тепер я частіше теж малюю дітей. Але інакше. І мої референси - крилаті ракети. Які цих дітей вбивають. 

Сьогодні росія вдарила по центру Вінниці, наразі вже зафіксовано 20 вбитих, троє з них - діти. У лікарнях вже 90 людей і зараз рятувальники продовжують розбирати завали, тож це не остаточна кількість жертв. Одне немовля у візочку загинуло на місці разом з мамою. Дивлюсь на чистенькі білі черевички мертвої дитини, жовтенькі шкарпетки на відірваній нозі мами цього дитя, і в голові думки: треба носити тільки гарний одяг.. Щоб якщо що.. Бо ж весь світ побачить..

Нащо?

Нащо вони прийшли на наші землі і вбивають нас? Як сталося у 21 столітті, що на світовій мапі виріс такий жахливий потворний монстр, система, яка настільки цинічно, безпринципово і безжально трощить людей, стирає з лиця землі міста і жадає винищувати цілі нації, аж поки не захлинеться кров'ю?