Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

У Києві виходили теля з відірваним копитом, тепер на нього чекає протезування

У Києві виходили теля з відірваним копитом, тепер на нього чекає протезування
Фото: tsn.ua

У столиці вже другий місяць виходжують маленьку корівку, яка під час російського вторгнення потрапила під обстріл. Через звірства росіян у корови тяжке поранення грудної клітки та ампутована передня кінцівка. Але присипляти тварину після всього, що вона пережила, господарі відмовилися. Про це розповідає ТСН.

Теля на прізвисько Мала любить яблука і обожнює свого рятівника - лікаря Олександра Васильовича. Втім ще два місяці тому підходити до людей, навіть вийти з фургона у двір цієї клініки вона наполегливо відмовлялася. Злякану та травмовану корову привезли до столиці на початку травня із села Кухарі.

- Вона була вдвічі менша, ніж зараз. Була дуже худою. У неї лапка бовталася і була відірвана, у грудній клітці був шматок снаряда, — кажуть у клініці.

Знайшли тварину в полі її ж господарі, щойно село звільнили від російських окупантів. Місяць, поки над Київщиною літали снаряди, вона тинялася разом з іншими телятами господарів.

- Їх ЗСУ випустили з хліва, і вони просто розійшлися, хто куди. Мала була біля річки, пила воду і просто чекала, — розповіли господарі.

Власники спочатку хотіли приспати корову, відшукали волонтерів, відвезли до лікаря. І вже на огляді вбивати тварину передумали. Ветеринарний лікар сказав, що відновити здоров'я тварини буде непросто, але Мала має хороші шанси.

Зараз теля добре почувається і незабаром поїде на реабілітацію до Німеччини. Там Малій встановлять протез. А поки що тварина знайшла собі у ветклініці подружку — вівчарку Беллу, яка теж має поранення. Вони проводять багато часу разом і дають один одному сили для швидкого одужання.