26 сiчня
Завантажити ще

Повний місяць у липні: дата, що можна і чого не можна робити

Повний місяць у липні: дата, що можна і чого не можна робити
Фото: pixabay.com/adege-4994132/

Явище, коли Місяць опиняється на максимально близькій відстані до Землі в астрономії називають Супермісяцем. Так відбудеться і 13 липня - супутник Землі перебуватиме від орбіти на відстані 357,3 тис км, що за астрономічними мірками дуже близько.

Повний місяць в липні 2022 - дата

Повний місяць зійде на небі 13 липня о 20:37 за Києвом. Якщо пощастить і небо буде ясним, українці зможуть розглянути в телескоп чи бінокль не лише кратери Місяця, а й Юпітер та Сатур, які супроводжують супутника цього місяця.

Езотерики вважають, що супермісяць у липні 2022 року є магічним – Місяць опиниться у сузір'ї Козерога, а це означає, що люди отримають від Всесвіту шанс налагодити своє життя. 13 іля - чудовий час, щоб навести порядок, розібратися з питаннями і справами, що накопичилися, і в цілому впорядкувати своє життя.

Повний місяць зійде на небі 13 липня о 20:37 за Києвом. Фото: pixabay.com/hansbenn-194001

Повний місяць зійде на небі 13 липня о 20:37 за Києвом. Фото: pixabay.com/hansbenn-194001

Що можна робити в повний місяць 13 липня

Астрологи вважають, що супермісяць у Козерозі – добрий час для занять творчістю. Цей день також краще провести в компанії сім'ї та примиритися з близькими, якщо ви в сварці – цьому сприятиме стабілізуюча енергетика повного Місяця.

Також 13 липня - сприятливий період для генерального прибирання, ревізії шаф та комор. Якщо ви давно хотіли позбутися зайвого мотлоху в будинку і голові - саме час цим зайнятися.

Чого не можна робити в повний місяць 13 липня

Астрологи зазначають, що 13 липня – енергетично сильний час, який діє на людей по-різному. Чого не варто робити, щоб уберегти себе від негативного впливу Місяця:

  • сваритися та ображатися
  • позичати гроші
  • працювати в саду чи городі
  • планувати майбутнє
  • різко та емоційного реагувати
  • вчиняти ризиковані вчинки
  • приймати необдумані рішення

У цей період краще спробувати знайти внутрішній баланс, намагатися мислити та діяти нейтрально, щоб не привікати зайвого негативного впливу Місяця.

Новини по темі: Луна астрономія