23 вересня
Завантажити ще

Українські хакери паралізували роботу сайту Роскосмосу та десятків тендерних майданчиків РФ

Українські хакери паралізували роботу сайту Роскосмосу та десятків тендерних майданчиків РФ
Фото: t.me/mintsyfra

За період з 27 червня по 10 липня ІТ-армія атакувала понад 800 онлайн-ресурсів РФ. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

– Хакери вирішили привітати росіян з українським державним святом та опублікували на сайтах держструктур та держорганів Росії привітання з Днем Конституції України, – розповіли у міністерстві.

Крім того, було здійснено кібератаку на сайт Роскосмосу.

- Це була відповідь російської держкорпорації з космічної діяльності, яка загрожувала та публікувала супутникові знімки центрів НАТО, - повідомили вони.

Через DDoS-атаки росіянам не вдавалося кілька днів працювати в CRM системах: програмах, які допомагають організувати та контролювати всі робочі процеси підприємства з клієнтами та всередині компанії. Це призупинило роботу багатьох підприємств,що негативно вплинуло на економіку РФ.

Роселторг, найбільший тендерний майданчик Росії, що належить уряду Москви та банку ВТБ, втратив конфіденційні дані майже 500 тис. користувачів.

Крім того, українські хакери паралізували роботу ще десятків тендерних майданчиків, що спричинило зрив торгів. ІТ-армія також продовжує стримувати пропаганду російських ЗМІ.