30 вересня
Завантажити ще

7-річний спортсмен із Луцька передав усі свої заощадження на допомогу ЗСУ

7-річний спортсмен із Луцька передав усі свої заощадження на допомогу ЗСУ
Фото: suspilne.media

У Луцьку 7-річний Ілля Шмігель передав на допомогу українським захисникам 1000 гривень, які збирав упродовж року. Хлопчик "колядував" і відкладав свої "кишенькові", щоб купити комп'ютерну гру, але з початку війни в нашій країні дитина вирішила пожертвувати свої заощадження. Про це пише " Суспільне ".

– Ілля рік збирав гроші на комп'ютерну гру. Відкладав із наколядованих та кишенькових, які давали батьки на щоденні потреби. Коли розпочалася повномасштабна війна, зрозумів, що хоче віддати гроші військовими. Гроші він приніс до спортивного клубу, де займається, адже тут від початку воєнного стану в країні працює волонтерський центр, - йдеться у повідомленні.

Мама хлопчика Оксана розповіла журналістам, що Ілля завжди цікавився історією та військовою тематикою. Про це хлопчик завжди розмовляв із бабусею. Після того, як у нашій країні почалася війна, дитина запитала у матері, чим може допомогти українській війні, щоб швидше закінчилася війна.

- Я відповіла, що багато чого: намалювати малюнок для воїнів, заробити гроші, потім їх віддати комусь на допомогу. І він вирішив віддати свої заощадження. Я пишаюся його вчинком, – каже Оксана.

Сам Ілля каже, що розуміє – перемогтиу війні з Росією Україні допоможе не 1000 гривень, а те, що кожен із українців додається до спільної перемоги над ворогами.