Завантажити ще

У Маріуполі зруйнували всі насосні станції, відновити водопостачання неможливо

У Маріуполі зруйнували всі насосні станції, відновити водопостачання неможливо
Фото: pixabay.com

У Маріуполі російські загарбники тривалими артобстрілами та бомбардуванням міста зруйнували всі 22 насосні станції, пошкодили понад 50% мереж водопостачання. Відновити водопостачання у місті найближчим часом буде неможливо. Про це повідомила Маріупольська міська рада.

- Причина неможливості відновлення водопостачання проста – росіяни з колаборантами зруйнували всі 22 насосні станції, пошкодили понад 50% мереж водопостачання, а це понад 480 км. Жодний «швидкий» розвиток в окупованому місті неможливий, - зазначили у міськраді.

У міськраді констатували, що абсолютна більшість маріупольців досі без води, на околицях люди взагалі змушені прати у калюжах. Обіцянки колабораційної влади про відновлення комунальних послуг у всьому Маріуполі залишаються байками.

Раніше радник мера Маріуполя Петро Андрющенко також повідомив, що у тимчасово захопленому Маріуполі самопроголошена окупаційна "влада" визнала, що відновлення водопостачання у місті через пошкодження російськими обстрілами водопроводу неможливе.

Мешканці Маріуполя продовжують виживати без нормального електропостачання, водопостачання, газопостачання. З початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів. Нині у заблокованому місті залишаються понад 100 тис. мешканців.