25 вересня
Завантажити ще

Спека в Києві встановила новий рекорд: повітря прогрілося до +34,3

Спека в Києві встановила новий рекорд: повітря прогрілося до +34,3
Фото: pixabay.com

Липень у столиці розпочався з небувалої спеки, у Києві встановлено новий температурний рекорд. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

- За даними спостережень метеостанції, максимальна температура повітря 6 липня у Києві досягла +34,3°С. Попереднє рекордне значення було відзначено у 1924 році та дорівнювало +33,9°С, зазначили в обсерваторії.

Синоптики додали, що абсолютним максимумом температури повітря у столиці за весь час спостережень залишається +39,4°С, позначку на стовпчику термометра зафіксовано 30 липня 1936 року.

Тим часом синоптики прогнозують, що 7 липня погода в Україні буде нестабільною. На заході та півночі країни буде досить комфортна температура в межах +22...+26°, проте ночі стануть прохолоднішими. Так, місцями температура у темний час доби опускатиметься до +10°...+12°. При цьому зовсім інша погода очікується на півдні та сході України, де, як і раніше, буде сильна спека до +30°...+35°. Грози та дощі припиняться у західних регіонах та перемістяться до центру. Опади також очікуються у деяких північних областях.