27 вересня
Завантажити ще

Росіяни звозять в Енергодар вчителів із Криму та глибинки Росії

Росіяни звозять в Енергодар вчителів із Криму та глибинки Росії
Фото: t.me/orlovdmytroEn

У тимчасово окупованому Енергодарі з 1 вересня загарбники планують розпочати навчальний рік. А для цього вчителів везуть із Криму та Росії. Про це у Телеграмі повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

- В Енергодарі окупанти заявили про те, що з 1 вересня мають намір розпочати новий навчальний рік за російськими програмами. Водночас очевидно, що загарбники зазнають великого кадрового дефіциту і реалізувати свої наміри їм буде дуже важко, - написав Орлов.

За його інформацією, так звана окупаційно-військово-цивільна адміністрація вже неодноразово оголошувала набір вчителів серед місцевих освітян. Але охочих прийняти пропозицію російських окупантів майже не було.

- В Енергодар мають намір завозити вчителів з Криму та Росії. Але ми радимо їм не поспішати з упаковкою валіз, оскільки доведеться дуже швидко їх збирати у зворотному напрямку. Адже є велика і дуже очікувана ймовірність, що новий навчальний рік Енергодар розпочне під українськими прапорами у звільненому від окупантів місті, - наголосив Орлов.

Енергодар перебуває в окупації з початку березня.