Завантажити ще

В Литву доставили "Байрактар" для ЗСУ, на який збирала гроші вся країна

В Литву доставили
Фото: twitter.com/Lithuanian_MoD

"Байрактар", на який було зібрано понад 5 мільйонів євро, вже знаходиться у Литві. 6 липня відбудеться його презентація, після чого безпілотник відправлять до України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони країни.

- "Bayraktar "Vanagas" вже у Литві. Бойовий безпілотник поставлено на озброєння і найближчим часом буде передано українським бійцям. Жителі Литви зібрали кошти на купівлю Bayraktar TB2 для України. Дізнавшись про це, Baykar безоплатно його пожертвував, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, презентація ударного безпілотника відбудеться 6 липня на базі повітряних сил у Шауляї. Далі довгоочікуване озброєння вирушить на допомогу українським захисникам.

Наприкінці травня жителі Литви розпочали збирання грошей на купівлю турецького ударного безпілотника "Байрактар" для української армії. Лише за три дні литовцям вдалося зібрати понад 5 мільйонів євро. Дізнавшись про це, компанія-виробник Baykar заявила, що передасть безкоштовно безпілотник Литві, а зібрані гроші попросила направити для допомоги українцям.

Фото: twitter.com/Lithuanian_MoD

Фото: twitter.com/Lithuanian_MoD