11 серпня
Завантажити ще

У Мелітополі зрадники за гроші погодилися тероризувати та вбивати мирних жителів

У Мелітополі зрадники за гроші погодилися тероризувати та вбивати мирних жителів
Фото: facebook.com/Прес-служба Мелітопольської Міської Ради

У тимчасово окупованому Мелітополі російські війська залучають до своїх лав місцевих зрадників. За гроші їм пропонують вчиняти військові злочини разом із росіянами - розстрілювати мирних жителів, грабувати та ґвалтувати. Про це повідомляє telegram-канал "Ріа-Мелітополь".

За інформацією каналу, наприкінці травня п'ятеро місцевих жителів підписали "контракт", свідомо погодившись разом російськими окупантами виконувати злочинні накази.

– Продалися мелітопольці за 100 тисяч рублів на місяць, або 33 500 грн. «Якраз на похорон вистачить». Усі їхні прізвища відомі, - зазначають журналісти.

Найманців направили спочатку до Пологівського району, а потім на полігон для підготовки на території так званої "ДНР". Серед них є мешканець Мелітополя, який у своєму профілі в інстаграмі не приховує проросійську позицію.

- Але, як показує практика, до суду такі особи не доживають. Усі зрадники, які пішли служити на бік ворога, перебувають на особливому обліку не лише спецслужб. Імена їх відомі і партизанам, - зауважують місцеві представники.

Мер Мелітополя раніше розповів, що на тимчасово зайнятих ворогами територіях окупаційна влада загрожує населенню відновленням страти.