Завантажити ще

Укрпошта випускає нову марку, присвячену літаку "Мрія"

Укрпошта випускає нову марку, присвячену літаку
Фото: t.me/ukrposhta_news

Нова колекція, присвячена знищеному російськими військами літаку "Мрія", вийде у продаж із 28 червня. Про це повідомила прес-служба " Укрпошти ".

– Нова марка з українською мрією вийде вже 28 червня. А до неї конверт та листівка. Цей випуск дуже особливий нам. Тому що він уособлює українську незламність. Росіянам вдалося знищити найбільший літак у світі, наш витвір. Але їм не вдасться знищити нашу справжню мрію та прагнення свободи. Це знає кожен дорослий та малюк, - зазначено у повідомленні.

Як зазначили у компанії, автором зображення для нової марки стала 11-річна Софія Кравчук із Волині. Саме вона перемогла у конкурсі "Що для мене Україна?".

– Це знає і Софія Кравчук, одинадцятирічна школярка з Волині, яка намалювала цю ілюстрацію ще минулого року для конкурсу «Що для мене Україна?». Сьогодні малюнок актуальний як ніколи. Бажаємо, щоб цей твір філателії надихнув кожного українця мріяти сміливіше, - наголосили в Укрпошті.

Про те, що в Україні з'явиться нова поштова марка, на якій буде зображено ілюстрацію українського літака "Мрія", Укрпошта анонсувала ще у квітні. У компанії зазначили, що зображення на марці постійно нагадуватиме історію подій в Україні. Зокрема літак "Мрія", зруйнований російськими окупантами.

Новини по темі: Мрія марки Укрпошта