23 вересня
Завантажити ще

Російські війська завдали ракетних ударів по Десні та Житомирській області.

Російські війська завдали ракетних ударів по Десні та Житомирській області.
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Росія завдала ракетного удару по селищу Десна у Чернігівській області, де діє 169-й навчальний центр імені князя Ярослава Мудрого Сухопутних військ ЗСУ.
Про це повідомляє голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус у Telegram.

Чаус закликав не публікувати фото та відео "прильотів".

– Чернігівщина. 25 червня. Селище Десна зазнало чергового ракетного обстрілу. Подробиці згодом, – повідомив він.

Оперативне командування "Північ" уточнило, що ракети Чернігівщиною росіяни випустили з літаків та землі.

- З території Республіки Білорусь із літаків та з землі було випущено 20 ракет по селищу Десна. Відомо про руйнування об'єктів інфраструктури. Попередньо без втрат. Подробиці уточнюються та будуть повідомлені пізніше, - сказали військові.

Telegram-канал білоруської OSINT-групи пише, що російські бомбардувальники нібито злітали половину ночі з аеродромів РФ, входили в повітряний простір РБ, підлітали близько до кордону України, пускали ракети "з боку Наровлі" та йшли назад до Росії.

Крім того, з території Білорусі ворог запустив 24 ракети на Житомирщині. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлін.

– Сьогодні вранці ми всі прокинулися від нічних вибухів. По Житомиру нічого не прилетіло. Обстріляли військові об'єкти навколо Житомира. З літаків було запущено ракети. Вони зайшли із Білорусі. Сумарно було 24 ракети запущено військовими частинами та об'єктами навколо Житомира, – повідомив він.

Інших подробиць Сухомлін не оприлюднив, посилаючись на те, що це справа військових.