20 червня
Завантажити ще

До Маріуполя приїхала делегація Московського патріархату, влаштовують молебні

До Маріуполя приїхала делегація Московського патріархату, влаштовують молебні
Фото: t.me/andriyshTime

До Маріуполя приїхала делегація Московського патріархату, колаборантам видано вказівки збільшити кількість молебнів "на захист війська російського". Про це у своєму Telegram-каналі написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Маріуполь. Релігія на службі окупантів. Вчора до міста приїхала велика делегація Московського патріархату із інспекцією. Великий кортеж з попів та військової охорони. Їх провезли церквами (які майже не постраждали, зрозуміло чому)", - зазначив він.

Крім того, додав Андрющенко, відбулася окрема непублічна екскурсія до драматичного театру.

"Видано вказівки колаборантам – храми відновити у першу чергу. Підсилити кількість молебнів на захист війська російського. Місцевим попам – посилити пропаганду через молитви за невинно убієнних", – розповів радник мера.

Також йшлося про подальшу долю храму Петра Могили, який може бути знесений або перероблений "під канони РПЦ".

"Московський патріархат продовжує працювати як повноцінне ФСБ. Тож, може, вже час остаточно відправити його за "ОПЗЖ" та військовим кораблем офіційно?" – написав Андрющенко.

У Маріуполі російські окупанти прослуховують мобільні телефони людей, які почали користуватися російським оператором "Фенікс".