Завантажити ще

У Міноборони відреагували на інформацію про зайняті вулиці у Херсоні: Шкодять ЗСУ

У Міноборони відреагували на інформацію про зайняті вулиці у Херсоні: Шкодять ЗСУ
Фото: .facebook.com/ganna.maliar

Заступник міністра оборони Ганна Маляр порівняла екс-нардепів, які заявили про нібито заняття українськими військовими чотирьох вулиць окупованого Херсона, з маленькими дітьми. Про це вона написала у Facebook.

- Так буває, що маленька дитина, через неможливість усвідомити наслідки, може задушити у щирих міцних обіймах кошеня чи іншу тварину. Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією загалом, бо мають уявлення лише про фрагмент, - наголосила Маляр.

Вона наголосила, що чутками про зайняття ЗСУ окремих вулиць Херсона або перекидання зброї на окремі напрямки політики лише шкодять Збройним силам.

- Інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною. …Це означає, що розголошення чи спотворення інформації про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела (Міноборони чи ЗСУ), завдає шкоди нашим Збройним Силам та ускладнює виконання поставлених завдань, – нагадала Маляр.

Напередодні екс-нардепи Ігор Мосійчук та Віталій Купрій заявили про нібито заняття українськими військовими чотирьох вулиць Херсона. Політики посилалися на свої "джерела". При цьому радник голови ВП Олексій Арестович, коментуючи поширену екс-нардепами інформацію, заявив, що Банкова її "ні не підтверджує, ні спростовує".