Завантажити ще

Українців попередили про вірусні листи про ядерний тероризм та штрафи

Українців попередили про вірусні листи про ядерний тероризм та штрафи
Фото: pixabay.com

Українців попереджають про нові кібератаки. Хакери розсилають листи нібито від імені "податкової" та про "загрозу ядерного тероризму" Про це повідомляє Telegram-канал Держспецзв'язку.

– Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв'язку, попереджає про нову кібератак на об'єкти критичної інфраструктури України, – зазначили кіберфахівці.

Зокрема, фахівці виявили розсилку електронних листів нібито від імені Державної податкової служби України з темою Повідомлення про несплату податку.

У відомстві попереджають, що в листах міститься архів "Накладення штрафних санкцій. zip" з однойменним docx документом і його відкриття призведе до завантаження шкідливої програми Cobalt Strike Beacon.

Також ще одна кібератака здійснювалася за допомогою розсилки вірусного документа під назвою "Nuclear Terrorism A Very Real Threat.rtf", відкриття якого призводить до завантаження та запуску шкідливої програми CredoMap.

Раніше у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України попередили про чергову кібератаку. У зоні ризику опинилися медіа України.