13 серпня
Завантажити ще

В Україні розпочинається другий етап підготовки до мультитесту

В Україні розпочинається другий етап підготовки до мультитесту
Фото: pixabay.com

В Україні 21 червня розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії національного мультипредметного тесту. Про це у Телеграмі повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

- Сьогодні розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ, який здійснюватиметься через інформаційну сторінку. Другий етап триватиме до 7 липня, – заявив міністр.

За його словами, на даному етапі потенційні учасники, які підтвердили бажання складати НМТ у період з 20 травня по 7 червня, мають остаточно визначитися з населеним пунктом, де їм зручно проходитиме тестування.

- Можливість скачати запрошення-перепустку, де будуть вказані дата, час та місце основної сесії, з'явиться лише після проходження двох етапів підтвердження участі у НМТ (після 12 липня), – зазначив Шкарлет.

У той же час вступникам, які з 20 травня по 7 червня підтвердили участь у НМТ та хотіли б скласти тестування у додаткову сесію, потрібно пропустити другий етап вибору місця проходження НМТ під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії та протягом 8-18 липня обрати із запропонованого списку країну/місто, де бажають скласти тестування.

Основна сесія НМТ проходитиме у 21 області України, у Києві та містах 23 країн. У додаткову сесію учасники зможуть скласти тестування також у США (м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк та м. Сакраменто, штат Каліфорнія), Німеччині (м. Берлін), Фінляндії (м. Гельсінкі) та Люксембурзі (м. Люксембург), Словенії (м. Марібор), Швейцарії (м. Берн).