31 травня
Завантажити ще

Зеленська: ЮНІСЕФ розширив категорії сімей на отримання грошової допомоги

Зеленська: ЮНІСЕФ розширив категорії сімей на отримання грошової допомоги
Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розширив критерії відбору українських сімей, які мають право на отримання грошової допомоги у сумі 2 тис. 220 грн. Про це повідомила дружина президента Олена Зеленська у Телеграмі.

- Ще більше постраждалих від війни українських сімей зможуть отримати грошову допомогу ЮНІСЕФ Україна. У програмі "Спільно" розширили критерії відбору. "Сім'я може взяти участь у програмі, якщо у неї троє та більше дітей до 18 років або щонайменше одна дитина з інвалідністю до 18 років, - зазначила перша леді.

Дружина президента нагадала, що сума грошової допомоги на місяць становить 2 220 грн на кожного члена сім'ї, але не більш як на п'ятьох осіб.

Вона також пояснила, що сім'я отримує одноразову виплату за три місяці за умови, що вона не отримувала грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації з 24 лютого, проте допомога надається сім'ям незалежно від статусу ВПО у будь-якому регіоні України.

- Якщо ваша сім'я належить до однієї із зазначених категорій, вам необхідно зареєструватись на сайті register.unicef.org. Як відбувається реєстрація, якими будуть етапи перевірки, як розрахувати суму допомоги – все це є на офіційній сторінці програми, – зазначила перша леді.

Водночас вона додала, що громадяни, які не можуть зареєструватися онлайн та проживають у Житомирській, Київській чи Кіровоградській областях, можуть звернутися до соціального працівника з відділу соцзахисту населення у громаді чи районі.

Раніше Зеленська дала українцям поради, як налаштувати людину старшого віку на переїзд у безпечне місце.