Завантажити ще

Власник київської пекарні розповів про круасан "Боріс Джонсонюк": "зачіску" створили із меренги

Власник київської пекарні розповів про круасан
Фото: instagram.com/zavertailo.kyiv/

Київська пекарня "Завертайло" вигадала круасан в честь прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона. Про незвичний десерт під назвою "Борис Джонсонюк" вже написали світові змі, його навіть спробувала посол Великоританії в Україні Мелінда Сіммонс. Власник пекарні Станіслав Завертайло розповів в Інстаграм, що над створенням десерту команда працювала більше двох тижнів. 

-  Перед створенням десерту я написав другу в Англію, щоби він назвав найбільш відомий англійський десерт. Ним виявився Apple Pie, що якщо чесно мене засмутило, бо я очікував почути щось інше, чим англійські мами та бабусі радують свою малечу. Створювати круасан на базі іншого пирога така собі історія. Загальний час від ідеї до реалізаціі більше двох тижнів, +1,5 кг які осіли на боках, 5 сортів яблук, 15 варіантів приготування яблук, 5 істерік [кондитера] Миколая, - написав бізнесмен.

На старті продажів на початку травня круасан коштував 90 гривень. Зараз ціну підняли до 97 гривень.

- Це дійсно досконало сбалансований і смачний виріб, бездоганне круассне тісто, шовковистий заварний крем з мадагаскарською ваніллю, запечені яблука з корицею за особистою технологією в спеціальних ємностях, пухка меренга, насичене ванільне морозиво, щоби дотриматись традиції подачі апл пай в Англії. Меренга, яка нагадує класну зачіску боріса з’явилась за пару днів до появи на вітрині, - написав Завертайло.

Борис Джонсон став одним із перших світових лідерів, котрі відвадали Україну під час війни. Українці в знак вдячності та прихильності українізували прізвище Джонсона і називають його Джонсонюком. У Чернігові Бориса Джонсона посвятили у козаки.
 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Завертайло. (@zavertailo.kyiv)