Завантажити ще

Синоптики попередили про небезпечну погоду: Жахливі грози та зливи

Синоптики попередили про небезпечну погоду: Жахливі грози та зливи
Фото: pixabay.com

Найближчими днями в Україні очікується небезпечна погода. Частина областей накриє грозами та сильними зливами, а в решті регіонів синоптики прогнозують спеку до +30+33 градусів. Про це розповіли синоптики Українського гідрометцентру.

11 червня грозами накриє усі західні області країни, зачепить Житомир, а також Одеську та Миколаївську область. Сильні зливи можливі на Закарпатті та у Львові. На решті території країни буде сухо та сонячно.

Вдень на заході очікується від +23 до +27 градусів, подекуди до +29 градусів. Трохи прохолодніше буде в Одесі, +24+26 градусів. У центральній частині, на півночі, південному сході та сході буде спекотно, від +29 до +32 градусів, на сході очікується до +33 градусів.

У Києві 11 червня невелика хмарність. Вночі +16+18 градусів, вдень очікується від +30 до +32 градусів.

12 червня грози пройдуть до центру країни, на північ і північний схід. У південній частині більшості центральних областей і на сході буде сухо.

Вночі температура впаде на заході, до +11+16 градусів, в решті областей очікується від +16 до +19 градусів.

Вдень на заході від +25 до +28 градусів, на решті країни синоптики прогнозують від +30 до +33 градусів.

У Києві 12 червня очікується гроза. Вночі у столиці +18+20 градусів, удень від +29 до +31 градуса.

За прогнозом синоптиків, грози з понеділка охоплять більше областей, і опади підуть лише 15 червня. Всі ці дні в Україні буде дуже спекотно, у більшості регіонів вище +30 градусів.