Завантажити ще

NASA збирає групу вчених, які вивчатимуть НЛО

NASA збирає групу вчених, які вивчатимуть НЛО
Фото: Fotolia/PhotoXPress.ru

NASA збирає незалежну групу дослідників для вивчення UAP – неідентифікованих явищ у повітрі (новий термін, який тепер використовується для позначення НЛО). Як повідомили у прес-службі агентства, група розпочне роботу восени поточного року.

Вчені планують вивчати спостереження НЛО з наукового погляду. Керуватиме групою астрофізик Девід Спергель. У NASA утонили, що завдання дослідників - спробувати визначити, які є дані про UAP, і з'ясувати, як краще отримати їх у майбутньому.

В агентстві додали, що наразі немає доказів позаземного походження НЛО. Через обмеження спостережень важко дійти логічних висновків у тому, звідки ці об'єкти беруться. За словами Томаса Зурбухена, заступника адміністратора з науки NASA, дослідження буде відкритим та несекретним.

Це не вперше, коли в NASA зібралися вивчати НЛО. У 2017 році ЗМІ повідомили, що Пентагон має секретну програму під назвою Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), яка нібито досліджувала спостереження за НЛО військовими льотчиками. Крім того, у 2020 році Міністерство оборони створило оперативну групу з неідентифікованих повітряних явищ (UAPTF) у складі ВМС, щоб краще зрозуміти походження НЛО.

Новини по темі: НЛО NASA НАСА