30 вересня
Завантажити ще

Масі Найєм вийшов на зв'язок і розповів про свій стан після тяжкого поранення

Масі Найєм вийшов на зв'язок і розповів про свій стан після тяжкого поранення
Фото: facebook.com/MasiNayyem

Український військовослужбовець та засновник юридичної компанії "Міллер" Масі Найєм розповів, як почувається після складної операції. Потерпілий у боях юрист зізнався, що не може довго переписуватися через сильні болі. Про це він написав у Фейсбуці.

- Я не можу довго говорити чи листуватися. Бо в мене дуже болить голова, місце, де було око. Але повинні знати, що всі ваші слова, думки, молитви - допомогли: я дивом живий. Це диво: мої побратими, люди, що вивезли, лікарі, мій брат та рідні, друзі, ви. Без фото. Кому потрібно – за кілька днів напишу, як побачитися. Але мені таки потрібен час на відновлення та повернення в те життя, - написав Найєм.

Незважаючи на тяжкі поранення, Найєм вважає, що "це того вартувало", оскільки юрист не хоче жити в "російському світі".

- Дякую ще раз. Я щасливий, що я живий. Це все коштувало, бо я не хочу жити у російському світі. Навіть із двома очима. Дуже чекаю новин, що наш Сашко теж живий, - наголосив він.

Найєм був поранений під час боїв. Його госпіталізували до обласної лікарні ім. Мечникова у Дніпрі. Лікарі провели йому операцію, постраждалий боєць практично втратив зір. Брат юриста Мустафа Найєм повідомляв, що у військового тяжке осколкове поранення голови, множинні переломи кісток та внутрішньочерепна гематома.