Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Через "Дію" можна обрати ескіз марки "Доброго вечора, ми з України" - з трактором, Путіним чи півником

Через
Фото: t.me/igorsmelyansky

У "Дії" та соціальних мережах Укрпошти запустили голосування за ескіз нової поштової марки "Доброго вечора, ми з України".

"Запускаємо у "Дії" вже друге опитування з Укрпоштою. Минулого разу ми обрали назву нової марки “Доброго вечора, ми з України”, а наразі настав час визначити її дизайн. Є 5 варіантів. Заходьте в "Дію" до розділу “Опитування”, щоб підтримати кращий ескіз. Опитування триватиме з 9 до 15 червня", – написав у Телеграмі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Глава Укрпошти Ігор Смілянський повідомив, що розкриє результати голосування 15 червня. Він зазначив, що це буде перша поштова марка, тематику та ескіз якої оберуть люди.

"До нас надійшли близько 1500 ескізів. Щасливий, що в Україні так багато талановитих художників, деяких із них запримітив для подальшої співпраці, та про це згодом, коли переможемо", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Експертна рада Укрпошти відібрала п'ять авторських робіт, на яких зображено: керамічний півник; трактор, що тягне танк; гусак у полі з військовими; Путін, якого зупиняють ЗСУ; воїн з KALUSH. Випустити марку планують у липні.

"Доброго вечора, ми з України" буде третьою маркою, випущеною Укрпоштою з початку війни. Попередні дві - це «Російський військовий корабель, йди на х*й!» і "Російський військовий корабель... Всьо!".