21 травня
Завантажити ще

Другим амбасадором United24 стала Еліна Світоліна

Другим амбасадором United24 стала Еліна Світоліна
Фото: instagram.com/elisvitolina/?hl=ru

Відома українська тенісистка Еліна Світоліна стала другим амбасадором фандрейзингової платформи United24, ініційованої президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомили на сайті Офісу президента.

Амбасадорку представили під час онлайн-зустрічі з главою держави, віце-прем'єр-міністром – міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та координатором платформи Ярославою Гресь.

Першим амбасадором United24 став Андрій Шевченко. Світоліна тепер разом із ним продовжить об'єднувати світову спортивну спільноту навколо допомоги Україні.

Президент подякував українській тенісистці за активну позицію, яку спортсменка зайняла з перших днів війни, та зазначив, що важливо розповідати про Україну у світі.

- Щоб увага до України не знижувалась, треба активно розповідати про нас людям з інших країн. Тому серед ключових завдань United24 – не лише фандрейзинг, а й додаткова увага до України, до нашої боротьби за свободу, – наголосив Зеленський.

В Офісі президента нагадали, що протягом перших чотирьох тижнів роботи фандрейзингової платформи United24 на потреби України зібрано понад 52,5 млн. доларів.

Кабінет міністрів затвердив Положення про Єдиний державний web-портал для збору пожертвувань на підтримку України United24. Створення та введення в експлуатацію порталу доручено Міністерству цифрової трансформації.

Новини по темі: Еліна Світоліна