Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Доля «Холостяка», нові закони для переселенців та політичне майбутнє України: Топ-7 матеріалів тижня

Доля «Холостяка», нові закони для переселенців та політичне майбутнє України: Топ-7 матеріалів тижня
Фото: Фото: TransferGo

І знову представляємо вам найцікавіші та корисні матеріали тижня з 30 травня по 3 червня 2022 р. Традиційно на вихідних на вас знову чекає багато цікавого. Розкажемо, як заробити на мистецтві в цифровому світі – на NFT (неділя, 16-00), що із серіальних новинок вийде цього літа (субота, 12-00), про книги про війну, що вийшли під час війни (неділя, 13-00) ). У неділю, о 12-00 – шокуюча історія сільського бібліотекаря, яка на старенькому «Запорожці» рятувала книжки.

Інформація для постійних читачів: черговий випуск військово-польового гумору та розвінчання російських фейків (субота, 13-00).

У рубриці «Суспільство»

Розмови біженців у Польщі: допомоги від ООН немає, повернутись складно

Навколо правил для переселенців у Польщі ходить неймовірна кількість чуток – про виплати, документи на в'їзд-виїзд, про права та обов'язки, які посольство України не завжди поспішає спростовувати. Наш кореспондент послухала, про що говорять співвітчизники у черзі до посольства, а потім за допомогою експертів розібрала ці чутки. Деякі виявились правдою.

Вчити мову, шукати житло та роботу. Які зміни чекають на українців у Європі з 1 червня

Три місяці Європа щедро відчиняла для українських біженців двері. Але європейці помалу хочуть повернутися до колишнього життя і намагаються, щоб українці теж змогли інтегруватися в їхнє суспільство, почуваючи себе повноправними громадянами, а не нахлібниками. Тому нові правила стосуються обов'язкового вивчення мови, працевлаштування, плати за проїзд тощо. Втім, соціальну допомогу для українців не скасовують.

 

Будь п'ять років. З раннього дитинства вона працювала у цирку, а потім циркачі віддали її до реабілітаційного центру Київської області. Фото: whiterock.savewild.org

Будь п'ять років. З раннього дитинства вона працювала у цирку, а потім циркачі віддали її до реабілітаційного центру Київської області. Фото: whiterock.savewild.org

Працівники притулку на Львівщині: Ведмеді-переселенці з нашими не сваряться – живуть мирно

Від війни страждають не лише люди, а й тварини. От і сімом ведмедям з-під Києва довелося стати переселенцями до Карпат. У притулку «Домажир» у Яворівському районі давно спеціалізуються на клишоногих, які постраждали від людської жорстокості, а тому  для ведмедиків тут збудували справжній спа-комплекс із зонами відпочинку в дикій природі.

Про трагічні ведмежі історії зі щасливим кінцем у нашому матеріалі.

Автор хаба для військових Артур Федоренко: Виробники до нас потрапляють після 5 перевірок

Про необхідність одного конкретного місця, де було зібрано виробники чи продавці товарів для військових, говорили давно. А Артур Федоренко із Броварів взяв і зробив. Сервіс «Робота в тилу» - централізоване місце, яке поєднує тих, хто шукає допомогу та хто її надає.

Як товари проходять перевірку, як зводять покупця та продавця, як відстежують, щоб не проникли товари з РФ чи Білорусі – у нашому матеріалі.

У рубриці «Політика»

Політолог Ігор Попов: На майбутніх виборах квота олігархів набагато знизиться, а західних партнерів буде великою

Україна має проблемине лише на військовому фронті. Штормить і на західному дипломатичному – все частіше чуємо заклики віддати частину територій ворогові заради миру, і на внутрішньому політичному – коли влада та опозиція критикують одна одну.

Але шанс вистояти та перемогти на всіх фронтах у нас є. Про те, які кроки нам потрібно зробити і що робити в майбутньому поговорили з експертом з політичних питань Українського інституту майбутнього.

У рубриці "Шоу-біз"

Григорій Решетник – про долю «Холостяка», відносини в сім'ї та військовий обов'язок

Здавалося б, що улюблене багатьма реаліті зараз не на годині. Але за словами ведучого Григорія Решетника – «Холостяк» – це про стосунки між людьми. А ця тема завжди важлива. Втім, реаліті трохи змінив формат, новий проект «Як ти» – своєрідна альтернатива «Холостяку» та «Холостячку». Також поговорили з Григорієм про те, чому він не поїхав за кордон, хоч міг, як зараз живе його родина, і чи збирається на фронт.

Головний режисер Національної опери України Анатолій Солов'яненко. Фото: facebook.com/anatoly.solovyanenko.9

Головний режисер Національної опери України Анатолій Солов'яненко. Фото: facebook.com/anatoly.solovyanenko.9

Анатолій Солов'яненко: Більше жодного «Лебединого озера». Це наша важлива позиція

У столиці знову відчинила двері для глядачів Національна опера України. Попит на квитки, як виявилось, просто зашкалює. Ще б пак, адже за 1304 місць, з метою безпеки дозволили продавати лише 300. А ще змінився репертуар і влітку тепер театральний сезон. До того ж у гардеробі Опери тепер укриття, а багато акторів пішли на фронт або в ТРО. Про це та багато іншого розповів головний режисер театру Анатолій Солов'яненко.