Завантажити ще

Перша жінка-сапер у Нацгвардії допомагає розміновувати Київщину

Перша жінка-сапер у Нацгвардії допомагає розміновувати Київщину
Фото: tsn.ua

У лавах Нацгвардії з'явилася перша жінка-сапер. 30-річна Марина приєдналася до одного з інженерних підрозділів і активно допомагає своїм колегам проводити розмінування Київської області. Про це пише ТСН.

Жінка лише недавно освоїла професію сапера. Вона вже виконує бойові завдання з підриву небезпечних боєприпасів, які досі тисячами піротехніки знаходять на території Київської області.

Марина отримала позивний "Майор" - так її назвали ще у навчальному центрі Косово. Там вона навчалася спеціальності сапера. Наразі дівчина набирається досвіду на звільнених територіях Київської області.

Колеги дивуються, що, незважаючи на роботу в полях, у Марини завжди доглянуті руки та гарний манікюр.

- Манікюр - це тема номер один, тому що жінка з таким кольором і такою довжиною нігтів. Мовляв, ти щось робитимеш? Вони дуже допомагають. Колеги поруч зі мною підказують, не залишають мене одну. Я новачок ще у цій справі, – розповідає Марина.

Сапери продовжують розмінування на Київщині, всі знайдені снаряди звозять в одне місце, акуратно укладають, а натиснути на кнопку довіряють Марині. Колеги діляться, що дівчина швидко вчиться, а Марина каже, що готова до будь-яких складнощів і всіляко наближатиме нашу перемогу.