6 лютого
Завантажити ще

У Мелітополі росіяни роздають сім-карти, з яких не можна зателефонувати на українські номери

У Мелітополі росіяни роздають сім-карти, з яких не можна зателефонувати на українські номери
Фото: Аннегрет Хілс/REUTERS

У тимчасово окупованому Мелітополі російські окупанти заблокували український мобільний зв'язок та роздають свої сім-карти. При цьому з них не можна зателефонувати до Київстару, Водафону та номерів інших українських операторів, пише РІА-Мелітополь.

- Ми за цими картками можемо зателефонувати лише одне одному містом. Більше того, швидкість інтернету цього провайдера така низька, що доводиться виходити в центр міста на проспект Б. Хмельницького або 50-річчя Перемоги та шукати точку, де цей інтернет ловить. У приватному секторі передзвонити з цією карткою в WhatsApp, телеграм, вайбер не виходить. Я виїхав у центр міста дістав телефон і до мене одразу почали підбігати люлі та просити, дати можливість передзвонити рідним. Люди просто без зв'язку залишилися, – розповів власник «рос-симки» Ігор

За його словами, спочатку вартість карток, які продають росіяни – 75 грн. На сьогодні картки продають уже по 200 грн. і вище.

Напередодні мер Мелітополя Іван Федоров заявив, що окупанти заблокували український телефонний зв'язок та інтернет, "щоб ізолювати мешканців окупованого міста. Він також зазначив, що мелітопольцям приходять СМС із питаннями щодо їхнього ставлення до російської окупаційної влади. Він закликав не відповідати на такі повідомлення.