Завантажити ще

Пес-волонтер із Чернівців допомагає розвантажувати гуманітарку та заспокоює людей

Пес-волонтер із Чернівців допомагає розвантажувати гуманітарку та заспокоює людей
Фото: Скріншот ТСН

Бельгійська вівчарка на прізвисько Бер із Чернівців стала волонтером і активно допомагає наближати перемогу. Пес не лише підтримує та втішає тих, хто втік з-під обстрілів чи окупації, але може навіть розвантажити фури з гуманітаркою та забезпечити надійну охорону. Про це повідомляє ТСН.

Бер приїхав до західноукраїнського міста з Харкова разом із господарем Сергієм. Обидва одразу ж почали працювати у волонтерському штабі.

Робочий день вівчарки розписано на хвилини. Вранці пес радісно зустрічає машину з гуманітаркою і одразу береться за роботу. Носить у зубах ящики та пакети, виносить порожні коробки. А на обідню перерву прямує до кімнати відпочинку, де її пригощають смаколиками.

Зі складу Бер несе пакети до волонтерського штабу, де їх роздадуть переселенцям. Пес може подужати сумки до 5 кілограмів.

- Ще вдома він нам дуже допомагав. Тягав сумки, на ринок сходити, водички принести, - розповідає господар Бера Сергій.

Головним завданням пса у волонтерському центрі є, безумовно, психотерапія. Він дуже лагідний і із задоволенням йде на контакт, піднімаючи настрій тим, хто сильно постраждав від війни.

Хазяїн каже, що насичений день виснажує пса – коли він приходить додому, то одразу ж лягає спати.

Сергій мріє, щоб Бер знімався у рекламі чи кіно. Але це – після перемоги. А зараз Бер продовжуватиме свою роботу там, де найбільше потрібен.