Завантажити ще

ІТ-армія України встановила рекорд за кількістю атак на російські онлайн-ресурси

ІТ-армія України встановила рекорд за кількістю атак на російські онлайн-ресурси
Фото: t.me/mintsyfra

Українська ІТ-армія встановила рекорд, атакувавши понад 800 російських онлайн-ресурсів минулого тижня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації.

- Цього тижня ІТ-армії вдалося встановити рекорд за кількістю атакованих російських онлайн-сервісів! З 23 по 29 травня атакували понад 800 російських онлайн-ресурсів, - розповіли у відомстві.

Так, через кібератаки клієнти багатьох російських банків не змогли скористатися онлайн-банкінгом і здійснити фінансові операції зі смартфона. Крім того, через атаки на мікрофінансові організації росіянам не вдалося взяти мікрокредити.

Українська IT-армія атакувала і російські біржі, яким для утримання тиску та продовження функціонування довелося відключати доступ за кордоном.

Також українські IT-фахівці атакували магазин програм RuStore, що є російським аналогом Google Play, запуск якого відбувся минулого тижня.

Крім того, атаки "поклали" онлайн-послуги зі страхування.

– Під атаку потрапили й російські ЗМІ. Традиційно у вихідні росіянам було складніше вживати кремлівську пропаганду через кібератки на сайти регіональних ЗМІ та телеканалів, – зазначили у міністерстві.

Загалом IT-армія з дня російського вторгнення в Україну атакувала близько трьох  тисяч російських ресурсів. Багато хто з них був атакований повторно.