13 червня
Завантажити ще

Родичі бійців "Азова": Ніяких новин, ніхто не знає точно, де вони

Родичі бійців
Фото: twitter.com/Kozatsky_D

Родичі та близькі українських військовослужбовців, захоплених військами РФ або зниклих безвісти після оборони заводу "Азовсталь" у Маріуполі, заявили, що у них практично немає інформації про їхнє місцезнаходження. Про це вони розповіли CNN.

Дружина морського піхотинця, який зазнав тяжкого поранення при обороні заводу, каже, що востаннє розмовляла з чоловіком ще в середині квітня.

- Востаннє ми розмовляли 13 квітня. А потім його товариші по службі надсилали мені повідомлення, що він ще живий, - сказала Ганна Івлєва, додавши, що не знає, чи живий він зараз.

Дівчина морського піхотинця Яна каже, що нічого не чула про нього з 11 травня.​

– Міжнародний комітет Червоного Хреста зв'язався з матір'ю мого хлопця, я не пам'ятаю, коли саме. Вони тільки сказали їй, що він живий, от і все", - сказала вона, зазначивши, що не знає, де і в яких умовах він знаходиться.

Дружина іншого захисника "Азовсталі" розповіла, що її чоловікові вдалося зателефонувати їй із невідомого номера та повідомити, що деякі з його товаришів перебувають у Донецькій області.

- Його голос був спокійним та впевненим. Він сказав, що умови, в яких вони утримуються, є нормальними. Він сказав, що в майбутньому, можливо, їм дозволять отримувати деякі посилки, - сказала вона.

Тетяна розмовляла з чоловіком близько десяти хвилин, і він пообіцяв їй, що спробує зателефонувати ще раз.

Раніше командир полку «Азов» Денис Прокопенко повідомив дружину, що перебуває в «задовільному» стані. За словами дружини, він сказав, що українські військовослужбовці, які вийшли з «Азовсталі», не зазнавали насильства з боку російських сил. Проте незрозуміло, чи міг він вільно говорити під час телефонної розмови.