Завантажити ще

Синоптики розповіли, коли до України прийде спека +30 градусів

Синоптики розповіли, коли до України прийде спека +30 градусів
Фото: Архів КП в Україні

Погода в Україні у вихідні, 28-29 травня, буде помірно теплою, місцями пройдуть дощі. А ось перші вихідні літа через тиждень, як і належить, будуть гарячими – температура у деяких районах країни підстрибне до +30 градусів. Про це у прогнозі погоди на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє синоптик Наталка Діденко.

- Дощі 28 травня передбачаються вночі на заході та півночі, вранці у Карпатах, на Київщині, Чернігівщині, завтра вдень Україна буде ніби у дощовому віночку - Волинь, Рівненщина, Львівщина, Карпати всі, Житомирщина, Чернігівщина, Сумщина, Луганська Донецька область, південна частина України. Тобто більшість центральних областей і ті, що не увійшли до дощового переліку, 28 травня без опадів, суха погода. Хіба що із центральних зачеплять аж увечері Вінницьку область, – обіцяє Діденко.

Вітер у суботу буде задувати із заходу, помірний, у північних областях та на Приазов'ї, ймовірно, сильний.

Температура повітря найвищою очікується у суботу у південній частині України, +24...+29 градусів. У східних областях +22...+26 градусів. У центральних областях очікується +20...+25 градусів.
У західних та північних областях повітря буде свіжішим, +17...+23 градуси.

Прогноз погоди в Україні на 28 травня. Інфографіка: meteo.gov.ua

Прогноз погоди в Україні на 28 травня. Інфографіка: meteo.gov.ua

У Києві дощ пройде вже 27 травня ввечері та найближчої ночі, завтра вдень ймовірність опадів невелика. Вітер західний, знову рвучкий. Температура повітря саме для весняних унітарних флісових костюмів (коли вже на них мода завершиться?) - не холодно, не жарко, максимально на вихідних близько +20 градусів.

- Наступний уїк-енд розкрутить температуру повітря в Україні відповідно до сезонного дебюту - очікується стрибок градусів до спеки, до +25...+30. Дуже важливо, особливо для наших дорогих захисників, для яких наразі немає вихідних, а ніч, як і день, важливі однаково – ночі стануть теплішими, +12...+18 градусів. А поки що в Україні помірно тепло, - зазначила Наталка Діденко.

Раніше синоптики опублікували точний прогноз погоди на червень-2022.

Прогноз погоди в Україні на 29 травня. Інфографіка: meteo.gov.ua

Прогноз погоди в Україні на 29 травня. Інфографіка: meteo.gov.ua