24 червня
Завантажити ще

Швейцарська гуманітарна місія допоможе відновити водопостачання на Сумщині – ОП

Швейцарська гуманітарна місія допоможе відновити водопостачання на Сумщині – ОП

Представники швейцарської гуманітарної місії відвідали міста Тростянець та Охтирку на Сумщині з метою надання місцевим водоканалам допомоги на об'єктах, які постраждали внаслідок агресії Російської Федерації. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

"В Охтирському районі Сумської області також продовжуються ремонтно-відновлювальні роботи на мережах газопостачання, які були пошкоджені внаслідок бойових дій", - сказав він.

За його словами, незважаючи на нищівні удари ворога, у країні триває активна ліквідація наслідків руйнування, на деокупованих територіях відновлюють роботу Національна поліція, Укрпошта.

На Київщині вже завершено відновлення електро- та газопостачання. Харківщина, яка зазнала значних руйнувань, щодня крок за кроком повертає собі втрачену інфраструктуру. Наводять лад на дорогах та об'єктах інфраструктури Житомирська та Чернігівська областы.

Кирило Тимошенко також повідомив, що від початку повномасштабної війни в Україну надійшло понад 400 тис. тонн гуманітарної допомоги: продукти харчування, одяг, медикаменти, товари військового призначення, засоби гігієни, меблі, транспортні засоби.

Нагадаємо, за словами заступника керівника ОП, в Україні буде створено довідник відновлення міст. Українські архітектори, планувальники, дослідники, дизайнери та інженери готують його проект, в якому будуть зібрані найкращі світові приклади якісних суспільних просторів та описано правила їх створення.