Завантажити ще

На Львівщині будують ще одне модульне містечко для переселенців

На Львівщині будують ще одне модульне містечко для переселенців

У Яворівському районі на Львівщині завершують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. В ньому зможуть жити близько 50 жінок з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад держави-терориста Росії.

Про це повідомив очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Формат житла відрізняється від інших модульних містечок, які вже є у нашій області, тим, що санвузли, душові, приміщення для приготування їжі будуть всередині будівлі, де розташовані спальні кімнати», – розповів він.

Обласний голова зазначив, що всі роботи уже майже завершили. Будівельники підвели необхідні комунікації, тривають сантехнічні роботи та благоустрій території.

За словами Козицького, замовником будівництва виступає одна з громад Яворівського району, а зводить містечко підрядна організація LB Group. Фінансують проведення робіт міжнародні організації та компаній США і Нової Зеландії.

«Зараз Львівська ОВА веде перемовини з міжнародними партнерами щодо будівництва модульних містечок ще у трьох громадах області. Робимо все можливе, щоб всі люди, які живуть на Львівщині, мали дах над головою та базові побутові умови», – наголошує він.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що держава з метою забезпечення переселенців тимчасовим житлом планує побудувати по 2 тис. квартир у 16 регіонах нашої країни.