Завантажити ще

СБУ: Росіяни масово тікають з армії, незважаючи на погрози розстрілів та покарань

СБУ: Росіяни масово тікають з армії, незважаючи на погрози розстрілів та покарань
Фото: t.me/СБУкр

Співробітники Служби безпеки України оприлюднили чергову перехоплену розмову російських солдатів. Запис свідчить, що у лавах російської армії процвітає дезертирство. Солдати тікають із російської армії, незважаючи на загрози розстрілів і покарань. Про це повідомляє СБУ.

- Пацани просто беруть і їдуть уже. Нашу бригаду по-любому розформовуватимуть, бо багато людей звільнилося. Ось їде, наприклад, одна людина після закінчення терміну контракту... стрибає до "Камазу", а за ним ще 8 людей стрибають, які хочуть звільнитися самі через недотримання. І вони просто їдуть, коротше, і звільняються. І отак постійно, – розповів російський солдат своїй дружині.

Він сподівається, що йому також дозволять повернутися додому наприкінці травня – якраз після завершення 90 днів, на які нібито розрахована "спецоперація".

- Щодня перебування в Україні для росіян - це ризик потрапити до списку "двохсотих", який вже налічує понад 29,5 тис., - зазначили у СБУ.

Раніше розвідникам вдалося перехопити телефонну розмову двох окупантів із так званої "ДНР". Обидва охоче діляться враженнями від своїх звірств, але при цьому скаржаться, що обіцяної колись ротації  можна навіть не чекати.