Завантажити ще

Програма Дня Києва: концерти, виставки та екскурсії

Програма Дня Києва: концерти, виставки та екскурсії
Фото: t.me/KyivCityOfficial

У святковій програмі є концерти, екскурсії, виставки. Як для дорослих, так і для дітей. При цьому міська влада закликає в жодному разі не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і у разі такої – негайно спускатися до найближчого укриття.

Субота, 28 травня

12.00 – 13.00. Виступ аматорських мистецьких колективів за організаційної підтримки Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень – парк ім. Т. Шевченка.

13.30 – 15.00. Виступ Київської академічної муніципальної чоловічої хорової капели ім. Ревуцького та Українського академічного театру українського фольклору «Берегиня» – на майданчику біля арки Свободи українського народу у Центральному парку культури та відпочинку Києва.

15.00 – 16.00. Концерт «Пісня Києву у музейному дворику» ансамблю солістів «Благовість». У внутрішньому дворі Національного музею мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків, вул. Терещенківська, 15-17.

17:00. Концертна програма «З Україною у серці». Пройде у Київському національному академічному театрі оперети, вул. Велика Васильківська, 53

Неділя, 29 травня

11:00. Пішохідна екскурсія «Золотоворітський квартал». Мршрут від метро "Золоті ворота".

14:00. У музеї ім. М. Лисенка відбудеться патріотичний майстер-клас.

16:00. Концерт на балконі театру в Київському академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва, вул. Межигірська, 2.

17:00. Концерт «З Україною в серці» у Київському національному академічному театрі оперети, вул. Б. Васильківська, 53.

У музеях та бібліотеках

З 27 травня по 6 червня працюватиме виставка живопису «Мій Київ» із петриківського розпису «З Україною в серці». Вона відкриється 27 травня о 17.00 у музеї Шолом-Алейхема, вул. Б. Васильківська, 5.

З 28 травня по 19 червня пройде виставка «Жива скарбниця київського розпису». Її відкриття відбудеться 28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, вул. Лаврська, 9.

З 28 травня до 28 червня запрошує проект «Чорні ангели» та Framed-Unframed. Відкриття відбудеться о 17.00 у Київській міській галереї мистецтв "Лавра", вул. Лаврська, 1.

30 травня о 14.00 відбудеться година краєзнавства «Як тебе не любити, Києве мій!». Подія відбудеться у центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, просп. Перемоги, 25а.

31 травня о 13.00 відбудеться виставка «клаптикового» мистецтва київських майстрів «Печворк на траві», вул. Саксаганського, 97, у Музеї видатних діячів української культури.

Є й онлайн!

28-29 травня в онлайн-режимі – фінальний етап Четвертого міжнародного пісенного конкурсу Formiblade мовами країн Європейського союзу для дітей та юнаків.

До 20 червня працюватиме Міський конкурс дитячого малюнка «Київ та кияни очима дітей» під гаслом «Київ – історія міста у символах» у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, просп. Перемоги, 25а.