Завантажити ще

У Каннах затримали польку, яка включала сирену повітряної тривоги, як в Україні

У Каннах затримали польку, яка включала сирену повітряної тривоги, як в Україні
Фото: tsn.ua

На Каннському кінофестивалі стався інцидент, під час якого було затримано польского костюмера Агата Вінська. Перед прем'єрою стрічки "Бачення метелика" жінка включила сирену повітряної тривоги, яку щодня чують українці. Про це повідомляє " ТСН ".

- Жінка працювала із відомими польськими режисерами під час зйомок кіно. На кінофестиваль цього року вона приїхала, щоб допомогти українцям провести акції та нагадати гостям фестивалю про війну в Україні, пише видання.

Як зазначено у повідомленні, Вінську попросили вимкнути сирену, але вона відмовилась. Навіть після прибуття поліцейських жінка продовжувала тримати увімкненим сигнал тривоги.

- Прийшли троє поліцейських, забрали мене звідти, відтягли від огорожі та вивели від місця показу фільму. І тільки коли я отримала наказ від друзів з України зупинитись, лише тоді я вимкнула звук. Дуже важливо, щоб решта людей знала, що зараз в Україні відбуваються дуже страшні речі, це не момент для радості, - розповіла Агата журналістам.

За її словами, правоохоронці заявили, що дії жінки суперечать законодавству країни та зажадали припинити звучання сирени.