25 вересня
Завантажити ще

У Миколаєві подається технічна вода, за очищенням якої стежать цілодобово – ОВА

У Миколаєві подається технічна вода, за очищенням якої стежать цілодобово – ОВА

Жителі Миколаєва продовжують отримувати технічну очищену воду, що поставляється централізовано з Дніпро-Бузького лиману, а процес очищення у цілодобовому режимі контролюється фахівцями. Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація у Facebook.

За словами директора МКП «Миколаївводоканал» Бориса Дуденка, вода, що подається до централізованої системи водопостачання Миколаєва, проходить первинне очищення, але використовувати її можна лише для побутових потреб.

«З лиману вода поставляється в очисні споруди МКП «Миколаївводоканал» і проходить там систему очищення у фільтрах, а також систему знезараження та зниження каламутності, щоб вона була придатна для використання у побуті. Вода підходить для прибирання приміщення, миття посуду, прання та прийняття душу», – зазначив він.

У свою чергу працівники місцевої лабораторії у цілодобовому режимі контролюють процес знезараження води, а самі очисні споруди максимально захищені від можливих обстрілів російських окупантів.

«Вода, яку наразі подають у централізовану систему водопостачання, містить у рази більше хлоридів, мінеральних солей, сульфатів, також у рази вища загальна жорсткість і окислюваність», – розповіла керівник лабораторії Валентина Андрєєва.

Щоденне дозування хлору знаходиться під пильним наглядом фахівців і перебуває у межах норми, знезаражуючи воду, яка після очищення у бактеріальному відношенні стає безпечною.

Термін очищення води триває відповідно до технологічного процесу і займає від чотирьох годин.

Як раніше зазначав заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, подачу води в Миколаєві було відновлено як у житлові будинки, так і в об'єкти критичної інфраструктури, зокрема, введено в експлуатацію 14 свердловин у міських лікарнях, пологовому будинку та військовому госпіталі.