Завантажити ще

Першого дня продали 800 тисяч марок “Русскій воєнний корабль… всьо!”

Першого дня продали 800 тисяч марок “Русскій воєнний корабль… всьо!”
Фото: President.gov.ua

Першого дня у відділеннях продали майже весь тижневий тираж марки “ Русскій воєнний корабль… всьо!” Про це у своєму Фейсбуці повідомив голова Укрпошти Ігор Смілянський.

- Дякую ще раз тим тисячам людей, які прийшли сьогодні до нас в Укрпошта по всій краіні. За день - було куплено біля 800 тисяч марок, не рахуючи конверти, футболки, листівки, - написав він.

Наступного разу марки можна буде купити у відділеннях у п'ятницю, 27 травня. У вівторок стартує продаж марок онлайн.

- Завтра, об 11:00 стартують онлайн продажі на 4 найбільших українських майданчиках. О 10:55 я дам посилання тут і на телеграм-каналі. Дуже сподіваюсь, що попри потужні атаки (сьогодні до 4,5 мільйонів ботів) більшість майданчиків буде працювати. Чому не даю посилання зараз? Щоб не давати час налаштувати атаку, - пояснив Смілянський.

23 травня марку “Русскій воєнний корабль… всьо!” погасили разом із президентом Володимиром Зеленським та командувачем ВМС Олексієм Неїжпапою. Продаж марки стартував у День морської піхоти та через 40 днів після потоплення російського крейсера "Москва".

Для продажу у 1500 відділеннях на тиждень виділили мільйон марок. Одній людині дозволили придбати не більше двох аркушів. Загальний тираж марки – п'ять мільйонів. Вартість листа, що складається із трьох марок та трьох купонів, – 69 гривень.

12 квітня Укрпошта ввела до обігу марку «Русскій воєнний корабль, йди…!». Її наклад був мільйон марок.

Новини по темі: Укрпошта марки