30 вересня
Завантажити ще

На червону доріжку Кан вийшла оголена активістка, яка підтримала українок

На червону доріжку Кан вийшла оголена активістка, яка підтримала українок
Фото: Гетті

На Канському кінофестивалі жінка влаштувала протест на підтримку України. Вибігши на червону доріжку, вона зірвала з себе одяг – тіло протестуючої було розфарбоване у кольори нашого прапора. Про це пише " Нollywoodreporter ".

- Жінка зірвала з себе весь одяг і з криком впала на коліна перед фотографами, що зібралися. Вона була розфарбована у кольори українського прапора із написом «Досить нас гвалтувати» на животі. Також вона мала криваво-червону фарбу на нижній частині спини і ногах, а на нижній частині спини було написано слово «подонок», - пише видання, посилаючись на слова очевидців.

Як зазначається у повідомленні, охоронці заходу одразу ж кинулися до протестуючої та намагалися накинути на жінку пальто. В організації французьких феміністок SCUM заявили, що протест у Каннах влаштувала член їхнього колективу з метою протесту проти сексуальних тортур та зґвалтувань українських жінок під час війни.

– Жінки є першими жертвами війни, яку ведуть чоловіки та для чоловіків. Ми засуджуємо сексуальні тортури, яких зазнавали українські жінки з 24 лютого. Перестаньте ґвалтувати нас, - йдеться у заяві організації.

З початку вторгнення Росії в Україну було виявлено багато випадків насильства жінок російськими військовослужбовцями. Наші громадянки зазнавали тортур і знущань з боку солдатів РФ. За даними слідства, українок ґвалтували на очах у рідних та дітей, після чого вижити вдалося не всім постраждалим – частину з них росіяни вбивали.

Фото: Getty

Фото: Getty

Фото: Getty

Фото: Getty