Завантажити ще

Жителька Гостомелю подарувала незнайомій дитині саморобну іграшку, яка допомогла їй пережити жахіття війни.

Жителька Гостомелю подарувала незнайомій дитині саморобну іграшку, яка допомогла їй пережити жахіття війни.
Фото: facebook.com/irina.skornyakova.56

Жителька Гостомелю Ірина Шкорнякова розповіла, як під час евакуації з окупованого міста її мати подарувала незнайомій дитині іграшку, щоб її заспокоїти. А згодом прочитала пост батьків цього хлопчика у соцмережах. Вони дякували їй, запевняючи, що саме цей подарунок допоміг дитині пережити жахи окупації. Про це у Facebook написала Ірина Шкорнякова.

Ірина розповіла, що під час окупації Київської області її родичам удалося вирватися до Києва. Дорога була дуже складною, вони були втомлені та голодні. Люди навколо розповіли про те, як до їхньої квартири увірвалися окупанти та зпогрожували їм зброєю. Після цього вони були змушені жити у підвалі, бо їх ніхто не відпускав. Також вони перебували у в'язниці у Бучі, де у підвалах була вода до колін, а місцевий священик просив допомогти поховати тіла загиблих.

- І серед усього цього жахіття у моєї мами в сумці якимось дивом опинилася зв'язана нею власноруч іграшка-мавпочка. І коли вже не було сил йти і перспектив вижити, знесилена мама... почула плач дитини біля себе і віддала їй іграшку, малюк заспокоївся. Дивом звідкілясь одразу у мами з'явилися сили, під'їхав і евакуаційний автобус. І ось знайшлася ця іграшка, яку мама віддала дитині у самому пеклі Гостомеля, – розповіла Ірина.

Згодом у соціальних мережах опублікували повідомлення батьки хлопчика. Вони подякували за іграшку, адже вона не просто заспокоїла дитину, але й допомогла їй пережити всі складнощі, а батькам – не втрачати віри у добро.