Завантажити ще

До України за добу доставили 1,5 тис. тонн палива - ОП

До України за добу доставили 1,5 тис. тонн палива - ОП

Лише за добу через львівську митницю було доставлено майже 1,5 тис. тонн пального. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Майже у половині деокупованих населених пунктах, за словами Тимошенко, відновили роботу АЗС, а у 702 населених пунктах вже поновили автомобільне сполучення.

На звільнених територіях відновлюється робота Нацполіції, ЦНАПів, продовольчих магазинів, медичних установ, відкриваються відділення Укрпошти.

Кажучи про доставку гуманітарної допомоги до України, Тимошенко зазначив, що загальний обсяг допомоги, що ввозиться, по митницях – понад 360 тис. тонн.

"Лише за останній тиждень завезли 29 тис. тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти харчування, одяг, ліки, товари військового призначення, меблі, автомобілі, генератори та тепловізори", - сказав він.

Заступник керівника додав, що найбільше гуманітарної допомоги з-за кордону автомобільним транспортом отримали Львівська область та місто Київ.

Як відомо, за словами міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, Україна та Польща досягли домовленості щодо скасування дозволів для всіх перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення палива.