12 червня
Завантажити ще

Біженці зможуть отримувати соцвиплати прямо на вокзалах

Біженці зможуть отримувати соцвиплати прямо на вокзалах
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Укрзалізниця спільно з Укрпоштою прямо на вокзалі забезпечуватимуть отримання біженцями, які втекли від агресії ворога, грошових виплат від держави. Така ініціатива створена для допомоги вимушеним переселенцям якнайшвидше адаптуватися на новому місці. Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці.

Таким чином, громадяни України, які тікають від війни - виїжджають із зони проведення бойових дій або з міст в окупації чи оточенні, - можуть саме під час евакуації отримати грошову допомогу від держави.

Мета проекту - донести до всіх, хто досі не наважувався евакуюватися з Донецької та Луганської областей, що на них дійсно чекають.

- Ця програма покликана допомогти все ж таки евакуюватися тим, хто підставляє життя під загрозу кожен день, але досі не наважувався виїхати з найгарячіших точок, мовляв, "ми нікому не потрібні!". Ми не словами, а справами підтверджуємо, що потрібні – люди одразу отримують "живі" підйомні кошти, – розповів керівник Пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Він також наголосив, що ще в поїзді подаються заявки на тимчасове розміщення, а після прибуття на вокзал там на людей уже чекають представники місцевої влади з транспортом, щоб одразу відвезти на поселення.

Люди, які евакуювались із районів проведення бойових дій, можуть отримати одноразову допомогу від держави. На кожну дитину чи людину з інвалідністю дають по 3 000 гривень, а на кожного дорослого віком від 18 років – 2 000 гривень.