Завантажити ще

Тернопільські «герої без зброї» відправили на схід країни 300 тис. продовольчих наборів

Тернопільські «герої без зброї» відправили на схід країни 300 тис. продовольчих наборів

Тернопільська область сформувала та відправила на схід близько 300 тисяч продовольчих посилок, що містять запас продуктів, розрахованих на кілька днів. Про це повідомила Тернопільська обласна військова адміністрація.

«Щодня сотні людей працюють, щоб наші громадяни, які залишаються у постраждалих від бойових дій областях, отримували все необхідне. На Тернопільщині їх називають «Герої без зброї». Це волонтери, всі небайдужі жителі Тернополя, які допомагають нашим військовим, надають притулки та відправляють гуманітарні вантажі в області, які продовжують утримувати оборону», – розповів голова Тернопільської ОВ Володимир Труш.

Він додав, що за сприяння ОВ вдалося організувати чотири лінії упаковки, на яких десятки волонтерів щодня формують тисячі посилок.

До цієї місії приєдналася і Чортківська районна військова адміністрація. У Чорткові також організували ще одну лінію для пакування, де вже сформували близько 30 тисяч посилок.

Нагадаємо, що раніше перша віце-прем'єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко розповіла про те, як відчутно підтримала економіку України під час війни ІТ-галузь. Зокрема, йшлося про те, що після російського вторгнення українські IT-підприємства зберегли 95% обсягів контрактів, успішно адаптувавшись до надзвичайно складних умов. Результати роботи ІТ-галузі – 2 млрд доларів за 1 квартал 2022 року, що є найвищим показником щодо експорту комп'ютерних послуг за всю історію ринку, наголосила вона.

#війна #волонтери #гумпомощ #Тернопільщина