Завантажити ще

Мультипредметний тест проходитиме у 20 областях та Києві

Мультипредметний тест проходитиме у 20 областях та Києві
Фото: pixabay.com

Національний мультипредметний тест, який цього року проводитиметься замість зовнішнього незалежного оцінювання, пройде у 20 областях та Києві. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Олексій Дніпров на брифінгу.

- Наші випускники активно готуються до національного мультипредметного тесту – альтернативи зовнішнього незалежного оцінювання в умовах воєнного стану. Вже затверджено календарний план щодо організації та проведення тестування. Воно пройде у три сесії: основна – з 18 липня по 10 серпня, додаткова – з 16 по 20 серпня та спеціальна – з 12 по 16 вересня цього року, - сказав Дніпров.

За його словами, Міністерство освіти і науки у співпраці з обласними військовими адміністраціями затвердило перелік населених пунктів, у яких буде сформовано мережу тимчасових екзаменаційних центрів.

– Це міста, в яких провести тестування дозволяє ситуація у сфері безпеки. Попередньо заплановано, що воно пройде у 20 областях України та Києві. На жаль, сьогодні неможливо планувати проведення тестування у Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській областях та в Автономній Республіці Крим, - зазначив заступник керівника ВП.

Він додав, що з міркувань безпеки назви певних населених пунктів не розголошуються.

- Учасники тестування з 20 травня по 7 червня включно на своїх інформаційних сторінках зможуть підтвердити бажання взяти участь у тестуванні та обрати із переліку найзручніший для себе населений пункт. Учасники, які не зможуть дістатися місць проведення основної сесії мультипредметного тесту, зможуть подати заявки на участь у додатковій або спеціальній сесії тестування, - зазначив Дніпров.

Зазначимо також, що на сайті Міністерства освіти і науки вже зібрано понад 60 безкоштовних платформ для самоосвіти, у тому числі для вивчення іноземних мов, дизайну та програмування.