Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Військовий склав вірш доньці: Запроси в Україну до нас гостей

Військовий склав вірш доньці: Запроси в Україну до нас гостей
Фото: facebook.com/vyshebaba

Український захисник та командир відділення у 68-й ВЕБ ЗСУ Павло Вишебаба написав доньці зворушливий вірш, який миттєво став популярним у мережі Інтернету. Рядки боєць поклав на музику і закликав дитину не писати про війну та смуток.

За словами військового, його дочка ховається від ворожих куль та ракет у Європі. Під час однієї з розмов дівчинка запитала у тата, про що написати в листі від руки. Вишебаба  у відповідь склав вірш, у якому закликав дитину розповісти про все радісне, що є у її житті.  

Тільки не пиши мені про війну,
розкажи, чи є біля тебе сад,
чи ти чуєш коників і цикад
і чи повзають равлики по в'юну.

Як у тих далеких від нас краях
називають люди своїх котів?
Те, чого найбільше би я хотів,
щоб не було суму в твоїх рядках.

Чи цвіте там вишня та абрикос?
І якщо подарують тобі букет,
не розказуй, як бігла ти від ракет,
розкажи, як добре нам тут жилось.

Запроси в Україну до нас гостей,
всіх, кого зустрінеш на чужині,
ми покажемо кожному по війні,
як ми вдячні за спокій своїх дітей.

Користувачі мережі дякують захиснику та захоплюються його віршем. «Боже, як зворушливо, розплакалася», «Чудовий вірш до доньки ! Дякуємо і вам, що захищаєте усіх нас, на рідній землі», «Зворушливі рядки...душевний тембр....Велика шана і подяка Вам. нехай зовсім скоро донечка розкаже Вам про це, сидячи у вас на колінах. Молюся і вірю, що так буде», «У нас з чоловіком дві доньки,він сказав би їм те саме. Дякую Вам, бережіть себе», – пишуть вони.

Хто такий Павло Вишебаба

Народився у Краматорську Донецької області. Закінчив факультет журналістики Маріупольського державного університету. Після закінчення університету переїхав до Києва. Брав активну участь у Революції гідності. Деякий час працював у пресслужбі Кабміну, де займався міжнародною комунікацією та зв'язками між міністерствами.

Після окупації Краматорська "найманцями РФ та колабораціоністами" повністю відмовився від російської мови. Відомий широкому загалу завдяки участі в антихутряній кампанії ХутроOFF. Є головою ГО "Єдина планета" та посланцем з питань толерантності ПРООН в Україні